Faza z Kwasa - Oficjalne forum

Forum o wszystkim z naciskiem na Armagiewont i Faza z Kwasa

Ogłoszenie

Akronimy, wyrazy obce, które mogą być użyte na forum: Btw - by the way - swoją drogą Imo - moim zdaniem Imho - moim skromnym zdaniem Vouch - potwierdzam, zgadzam się Lol - laughing out loud - śmiać się głośno Rofl - rolling on floor laughing - turlać się na podłodze ze śmiechu Lmao - śmiać się aż dupa pęka Emo - Elementarna morda osrańca - taka choroba

#1 2008-03-31 21:01:10

Wirgiliusz

Krykiet - i wszystko jasne

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 184
Punktów :   

#@ REGULAMIN RESPEKTUW @#

Oturz

Zasady dawania oraz otrzymywania respektów



1. Respekty można otrzymywać za wykonywanie chwalebnych czynów, pokazów mistrzowskich umiejętności w danej dziedzinie życia bądź w innych zjebanych przypadkach.
2. Respekty są miarą długości twojego respekt-chuja - więcej respektów - więcej respekt-chuja w majtach. Jeden respekt odpowiada 1 cm respekt-chuja.
3. Respekty mogą dawać jedynie osoby posiadające pisemne pozwolenie które powinno dotrzeć pocztą do każdego z upoważnionych, tj. oficjalnych członków grupy Faza Z Kwasa Studios
4. Respekty mogą otrzymywać wszyscy którzy nie wydają się skurwieńcami genetycznymi na pierwszy rzut oka (Przykłady znane są każdemu), oraz osoby które zostaną upoważnione przez jednego z członków Faza Z Kwasa.
5. Respekty mogą być dawane tylko w obecności powyżej dwóch członków. Jak ktoś będzie sobie sam rozdawał respekty to ukręcę mu jaja.
6. Minimalna ilość otrzymanych respektów to 0,5 a maksymalna to 2. Za czyn epicki, który zapamiętany będzie przez pokolenia i będzie opowiadany wnukom za 40 lat można otrzymać ich więcej.
7. Polska > All > Rus/Ger
8. Nie ma czegoś takiego jak "Powinienem dostać respekta". Jak 2 osoby uznają że się należy do będzie on dany.
9. Poziom respektów odpowiada za szerokość twojego respekt-chuja. Odpowiednio - 1 lvl respektów = 1 cm respekt-chuja
10. Dodawanie respektów nie może mieć miejsca z okazji:
a) Zagrywki i robienie sobie jaj z członka FZK (z wyjątkami uzgodnionymi z ponad dwoma członkami hehe)
b) Idiotyczne bluzganie starszych. To nie jest w ogóle fajne
c) Kochanie się z facetami. Nie trzeba komentować
d) Ujebanie i zamach na prezydenta rzeczypospolitej. Za to jest dożywocie. Nie wolno tego robić.
e) Kurestwo co obraża i wraz z obrazą niszczy czyjąś psychikę, co może spowodować chujowe skutki.
11. Adnotacje co do wzmożonego otrzymywanie respektów: Respekty poza wymienionymi przedtem otrzymane mogą być w szczególności za:
a) Rozjebujące zajebiście śmieszne teksty
b) OmegaMistrzowskie prowokacje prowadzące do psychodelicznego śmiechu i dysfunkcji zwieraczy pęcherza
c) Lizanie lub pokazywanie dupy, udawanie różnych zbereźnych rzeczy w ekstremalnych warunkach takich jak przejazd pociągu osobowego ze znajomymi osobami lub pełnymi przedzIałami wpatrzonymi w okna.
d) Nie powstrzymywanie się w jedzeniu ciekawych rzeczy (Whiskas, siki, zwęglony chleb)
e) Angażowanie się w wykonywanie zleceń członków FZK (Wyjeb temu, opluj tego, rozjeb to, zjedz tamto)
f) Toteż inne zajebiste rzeczy
12. Oficjalne "Nie płacę" jest zajebiste, chujowo że Arek prawie w ogóle nie płaci
13. Jakkolwiek kręcenie Armagiewontu jest zajebistą okazją do nabijania respektów, a to z powodu zbieranie ważnych materiałów filmowych będących zabytkiem klasy zerowej które znAjdą się w superprodukcji Armagiewont.
14. Każdy kto się bawi w respekty ma przestrzegać regulaminu.
15. Ostatni najważniejszy punkt: Kto nie zbuj ten chuj

Zakres respektów w zależności od poziomów



1 LVL: 0-3
2 LVL: 4-7
3 LVL: 8-11
4 LVL: 12-15
5 LVL: 16-20
6 LVL: 21-25
7 LVL: 26-30
8 LVL: 31-36
9 LVL: 37-42
10 LVL: 43-47
11 LVL: 48-52
12 LVL: 53-58
13 LVL: 59-63
14 LVL: 64-70
15 LVL: 71-80
81 Respektów: RESET KURWA I BIJEMY OD NOWA

Kto ma jakieś propozycje niech pisze, finalna wersja zostanie wydrukowana i przesłana pocztą do każdego zainteresowanego.

Regulamin autorstwa Wirgiliusza


__________
Niedaleko Łodzi
pedał sobie chodzi.
Patrzę w prawo,
patrzę w lewo,
chuj mnie to obchodzi.

Offline

 

#2 2008-04-04 21:40:58

MACIEJ

Przyjaciel forum

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: #@ REGULAMIN RESPEKTUW @#

Ja mam jedną propozycje aby na końcu nie było resa chociaż nie jestem w Faza z Kwasa studios to moim skromnym zdaniem resety są denerwujące xP

Offline

 

#3 2008-04-04 23:22:50

Wirgiliusz

Krykiet - i wszystko jasne

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 184
Punktów :   

Re: #@ REGULAMIN RESPEKTUW @#

MACIEJ napisał:

Ja mam jedną propozycje aby na końcu nie było resa chociaż nie jestem w Faza z Kwasa studios to moim skromnym zdaniem resety są denerwujące xP

NIE MA CHUJA RESETY BĘDĄ, CO DO TEJ KWESTII NIE MA PIERDOLONEJ DYSKUSJI, ANDUSTUD?


__________
Niedaleko Łodzi
pedał sobie chodzi.
Patrzę w prawo,
patrzę w lewo,
chuj mnie to obchodzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bytowskaskillownia.pun.pl www.devil-hunters-pbf.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl www.lechisci.pun.pl www.bm1.pun.pl