Faza z Kwasa - Oficjalne forum

Forum o wszystkim z naciskiem na Armagiewont i Faza z Kwasa

Ogłoszenie

Akronimy, wyrazy obce, które mogą być użyte na forum: Btw - by the way - swoją drogą Imo - moim zdaniem Imho - moim skromnym zdaniem Vouch - potwierdzam, zgadzam się Lol - laughing out loud - śmiać się głośno Rofl - rolling on floor laughing - turlać się na podłodze ze śmiechu Lmao - śmiać się aż dupa pęka Emo - Elementarna morda osrańca - taka choroba

#1 2008-04-08 22:45:49

korno127

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 55
Punktów :   

CO TO JEST!?

Od wielu lat nieliczni teolodzy, psyholodzy, hujolodzy, architekci itd spierają sie w kwestii: ,,KIM JEST KURWA TA HUJOWA POSTAĆ NA DOLE?!" Jedni mówią że jest to kiełbasa. Inni z kolei głoszą teorię iż jest to mocz. Tylko tutej na faziezkwasie to właśnie wy macie również szansę wypowiedzieć się na temat: Co to kurwa jest?! Wasze wypowiedzi muszą być inteligentne, długie, hujowe i mądre. Dziemkujem.
http://img509.imageshack.us/img509/5421/andriuod7.jpg

Offline

 

#2 2008-04-09 00:12:24

Wirgiliusz

Krykiet - i wszystko jasne

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 184
Punktów :   

Re: CO TO JEST!?

mniemam iż jest to moczoduł wypełniony ciekłym mięsem. Jednym słowem tłusta kaszanka. Dyskusję czas zacząć

Chciałbym dodać nieco więcej na ten temat, a to z powodu nadmiaru czasu dzisiejszego wieczoru.

Postać ta jest bardzo kontrowersyjna, wzbudza skrajne emocje; od śmiechu po rozpacz, od wściekłości do błogostanu. Ciemne okulary wskazują na zawadiacki charakter przedstawionego powyżej osobnika. Po zaroście i szlugu w paszczy śmiem wnioskować że przedstawiony osobnik to niejaki Andrzej L., pseudonim "Laprus". Po umięśnionej brodzie widać że jest on wybitnie uzdolnionym siatkarzem, świetnie nadaje się do lokalnego Volley Jędrzejów. Jego wygląd zewnętrzny zdradza jego charakter, oraz historię jego dzieciństwa, które do kolorowych nie należało. 10/10


__________
Niedaleko Łodzi
pedał sobie chodzi.
Patrzę w prawo,
patrzę w lewo,
chuj mnie to obchodzi.

Offline

 

#3 2008-04-09 20:02:06

KwusheR

Twoja stara się o dziecko

Skąd: Jędrzejów
Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 47
Punktów :   
WWW

Re: CO TO JEST!?

Według mnie zdjęcie nie przedstawia nic. Oprócz papierosa - więc stawiam na papier do dupy


__________

Offline

 

#4 2008-04-09 20:08:14

Wirgiliusz

Krykiet - i wszystko jasne

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 184
Punktów :   

Re: CO TO JEST!?

KwusheR napisał:

Według mnie zdjęcie nie przedstawia nic. Oprócz papierosa - więc stawiam na papier do dupy

wtf ty pierdolisz? PRZECIE TO LAPRUS JENDREK


__________
Niedaleko Łodzi
pedał sobie chodzi.
Patrzę w prawo,
patrzę w lewo,
chuj mnie to obchodzi.

Offline

 

#5 2008-04-09 21:34:30

korno127

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 55
Punktów :   

Re: CO TO JEST!?

Hmmm... Niezwykle ciekawe, mądre wypowiedzi. Może jakieś inne propozycje?

Offline

 

#6 2008-04-17 19:29:49

Wirgiliusz

Krykiet - i wszystko jasne

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 184
Punktów :   

Re: CO TO JEST!?

Może to jest jeti? Nie sądzisz, kurwa madź? Wiadomo to czy taki Laprus nie zamienia się w potulnego malutkiego Andrzejka za dnia, a w nocy wraca do swojej pierwotnej postaci jetjego? Co o tym sądzisz?


__________
Niedaleko Łodzi
pedał sobie chodzi.
Patrzę w prawo,
patrzę w lewo,
chuj mnie to obchodzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.lsmods2009.pun.pl www.counterst.pun.pl www.indygo.pun.pl www.qp.pun.pl